Prechod pre chodcov pri Figare

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 15. decembra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Chyba tu prechod pre chodcov.

22. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
05. apríl 2019

Anonymný užívateľ

Doteraz nebol prechod natrety!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania