Kadnárova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Upchatý kanál na križovatke Vrbenského a Kadnárova. Potrebné ho vyčistiť a aj ostatné na tejto strane ulice.

24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

MÚ – Rača
24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
25. jún 2019

Martin Uváček

Príčina je tu. Pod mriežkou je tak 10 - 15 cm priestoru a potom už len udupaná zemina a bahno. Treba čin skôr tento kanál vyčistiť.
03. september 2019

Martin Uváček

Vpust bol vyčistený. Vyriešené
09. september 2019

Martin Uváček

Bol síce vyčistený ale voda aj tak neodteká. Očividne je zanesené aj priečne odtokové potrubie z tejto šachty.
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vpusty na ulici Kadnárová budú objednané u dodávateľa na vyčistenie.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. august 2020

Martin Uváček

Ak sa aj čistilo, tak pri tomto konkrétnom vpuste to nepomohlo, aj naďalej neodteká. Podnet je teda neriešený.
21. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. október 2020

Martin Uváček

Žiadna zmena poslednej správy. Kanál neodteká.
17. júl 2021

Martin Uváček

Šachta kanála bola výmenená a je dostatočne hlboká. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.