Pri starej prachárni-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Braňo 26. mája 2019

Developer Zimák Rezidencií, spoločnosť Expo Line s.r.o. nezatrávnil plochy, ktoré by mali byť zelené. Budova je už dávno dostavaná, sú v nej nasťahovaní prví nájomcovia, na čo sa ešte čaká? Kým to celé obrastie burinou a náletovou zelenou? Alebo sa tam tráva vysadí sama?

12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet rieši oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu
13. jún 2019

Braňo

Podnet by sa dal považovať za vyriešený, avšak jeho riešenie je nedostatočné a smutné. V dobe globálneho oteplovania zobrať pôvodné trávniky a vysypať ich štrkom je diletantské, nezodovedné a arogatné riešenie, ktoré developera stojí minimum námahy, prostriedkov a údržby. Hanba pán Kállay.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania