Panenská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Andrej 26. mája 2019

Na rohu Panenskej a Sucheho myta je umiestneny kos, ktory je permanentne plny a odpadky z neho znecistuju okolie.
Frekvencia odvozu zjavne nepostacuje. Je to dlhodoby stav

27. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za váš podnet. Zvvýšili sme cyklickosť vysýpania tohto smetného koša na 3 x týždenne. Budeme monitorovať, či je to postačujúce, v prípade potreby pridáme ďalšie vysýpanie.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
26. august 2019

Andrej

Smetiak trvale preplneny, znecistuje cele okolie
28. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za neustále problémy s vyprázdňovaním tohto smetného koša, v najbližších dňoch začne túto činnosť robiť nová forma, veríme, že sa situácia konečne vyrieši.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
31. august 2019

Andrej Scholtz

Panenská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Tento smetny kos je vecne plny, po Panenskej a Suchom myte lietaju smeti.
Samotny kos je spinavy a zapacha.
10. máj 2020

Andrej

Zas a znova, nevhodne umiestneny kos, ktory je neustale prepchaty. Aktualne sú okolo plienky s aromatickym obsahom. Prelozte ho inde a vysypajte castejsie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania