Tematínska - náletové dreviny

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Peter 02. júna 2019

Naletove dreviny pozdlz ciklotrasi natematinskej od Medisima po hotel Presburg.

02. jún 2019

Jana P

tent usek sa bude riesit buducu sobotu v ramci dobrovolnickej akcie Nase mesto
03. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka
08. jún 2019

Jana P

v ramci dobrovolnickej akcie sa bohuzial dany usek nevycistil, policia zabranila dobrovolnikom vo vstupe, vraj kvoli nejakej sportovej sutazi
23. jún 2019

Matus

Tematínska-Zeleň a životné prostredie-iné

Prosim vycistit cyklotrasu okolo chorv. ramena od naletovych drevin aby postupne nezarastla po celej sirke
01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol prešetrený v teréne a z titulu príslušnosti ho postupujeme na Správu telovýchovných a rekreačných zariadení, ktorá zabezpečuje starostlivosť o predmetnú cyklotrasu.


Kto? STARZ

MÚ BA - Petržalka
01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Správa telovýchovných a rekreačných zariadení
02. júl 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný na Správa telovýchovných a rekreačných zariadení (email: info@starz.sk)

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
05. júl 2019

Odpoveď samosprávy

V minulosti to mali riešiť dobrovoľníci.

Sme toho názoru, že nálety prerastajú z areálu hotela a mal by to riešiť resp. aspoň pomôcť hotel.

Preveríme kapacity nášho dodávateľa a v prípade ak to bude možné zabezpečíme odstránenie náletov.

S pozdravom

Ing.arch. Katarína Szabová
technická námestníčka
STARZ
Junácka 4
831 04 Bratislava
+421903 431 149
+421 2 44 37 32 90
www.starz.sk
szabova@starz.sk
05. júl 2019

Jana P

Dobry den pani Szabova,

dobrovolnici vycistili juznu polovicu trasy medzi mostami Tematinska a Antolska, aj schodiky na most Antolska. Makalo tam 21 ludi takmer 3 hodiny, bohuzial dostali sa len popolovicu, lebo je to tam fakt masaker :-(

Mate pravdu ze nalety prerastaju zo susednych pozemkov, nie len arealu hotela, ale predovsetkym a to najma z vedlajsieho opusteneho pozemku, ktory vyzera ako totalna dzungla - cislo parcely 2843/93, vlastnik V.D. Lake a.s.. V tom useku je cyklochodnik v tak strasnom stave, ze by skutocne stalo za zvazenie, poziadat majitela predmetneho pozemku o zabezpecenie napravy, Neviem ci je to v kompetencii STARZu alebo miestneho uradu, ale tak snad sa k tomu niekto podujme
vdaka vopred
01. august 2019

Marek Hegci

Tematínska-cyklotrasa-znečistená

na cyklotrase zasahuje burina a naletove dreviny skoro do 1/4 cesty. prosím vyčistite to . myslím že to nezaberie veľa času a peňazí. Ďakujem
18. august 2019

Matus

Ste pretrvavajuci problem, postupne zarastie cely chodnik. Kompetentni by sa mohli zamysliet a dat vycistit chodnik od naletovych drevin.
09. september 2019

MZWQ

Tematínska-chodník-znečistený

naletova zelen a burina prerasta do chodnika, ktory ide popri chorvatskom ramene a byvalom hoteli bonbon. je potrebne to osekat. zaroven naletova zelen poskodzje asfaltovu plochu, ktora je relativne nova. taktiez je pomerne znacna cast tohto chodnika a cyklocesty neprijemne zvlnena, co je nebezpecne hlavne pre cyklistov.
24. september 2019

Matus

Rad by som sa spytal, kedy sa tento podnet konecne vyriesi. Len sa pohadzuje ako horuci zemiak. Ak je za vyriesenie niekto zodpovedny a neplni si svoje povinnosti, mal by byt pokutovany.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania