Nelegálna stavba?

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Neoznacena stavba v priestore chorvatskeho ramena. Nicena verejna zelen. Legalne?

10. január 2014

Juliette

Nie je to nahodou ten pozemok, co ma prenajata spolocnost co stavia Petrzalka city? Ak ano, tak je to jasne...
15. január 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v tomto prípade sa nejedná o novú stavbu. Nájomcu pozemku sme ešte minulý rok vyzvali na vyčistenie daného územia – hromadili sa odpadky a rozširovala sa nelegálna skládka, kde sa začali vyskytovať bezdomovci a aj myši a potkany. Máme vedomosť, že nájomca daného pozemku začal s odstraňovaním.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.