Primaciálne námestie-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 09. júna 2019

Dobry den,

V tomto podnete sa jedna o systematicky problem. Na nabrezi v useku od Chatam Sofer po most SNP stoja autobusy neustale v zapchach, to iste plati o ulici Radlinskeho alebo Vajnorskej. Preco autobusy nemaju na elektrickovych tratiach vyznacene BUS pruhy aby v pripade zapchy mohli ist tadial? Taketo lacne a efektivne riesenie by mohlo vyrazne zrychlit autobusy v problematickych usekoch, kde autobusy meskavaju radovo aj desiatky minut. Dakujem
Obrazok je ilustracny

10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.

Aktuálne nie je povrch električkových tratí prispôsobený na pojazďovanie vozidlami MHD, avšak v budúcnosti v niektorých úsekoch pri modernizácii tratí budeme takéto riešenie aplikovať.


Sekcia dopravy
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania