Jantárová cesta-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jana 11. júna 2019

nastavenie semaforu pre chodcov vyrazne spomaluje dopravu na krizovatke. zelena pre chodcov (od TPD k Bille) je nastavena tak, ze auta odbocujuce doprava (od Stareho mosta) nevedia prejst, lebo davaju prednost chodcom. Chodci vsak maju zelenu aj pocas cervenej pre auta. Zelena pre chodcov je tym padom zdvojena

12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. jún 2019

PaloP

Bolo by mozne pridat doplnkovu zelenu sipku pre prave odbocenie ? Pri prejazde elektricky tento smer zbytocne stoji kedze zelenu ma smer od jungmannky s tym ze na odbocenie na farskeho caka jedno az dve auta, oproti kolone ktora donekonecna caka tak ako je uvedene v podnete. A pri plnom prechode prejdu max tri az styri auta. Pripadne odbocenie z jungmannky na farskeho by mohol zabezpecovat indukcny snimac.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania