Prúdová-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Michaela Horváthová 12. júna 2019

Dobrý deň touto cestou by sme ako obyvatelia Prúdovej ulice č.16,žijúci na tejto adrese vyše 20 rokov radi nahlásili chýbajúce dopravné značenie, ktoré na stĺpiku-tyčke chýba a týmto dochádza k vypätým situáciám pri vychádzaní z našich domovov, k atakom na naše osoby, a na naše vozidlá zo strany spoluobčanov z okolitých ulíc, ktorý sú v domnení, že sme v protismere. Preto veľmi pekne prosíme o opätovné osadenie chýbajúceho dopravného značenia, ktoré ich upovedomí odkiaľ začína jednosmerná premávka, nakoľko naše vysvetľovanie, uvedomovanie o dopravných značeniach, dlhodobo nepomáha.
Ďakujeme

25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značka je opravená.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.