Bellova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Padnuty strom na chodniku!!!

27. jún 2019

Kamzik

Vybavené... ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.