Roľnícka-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Z 02. júla 2019

Ploskačkový fantóm, - Na ulici roľnícka 261 ako aj ul Pri pastierni a Kat. bruderovej sa vo väčšom množstve vyskytujú sklenené ploskačky. vypité flaštičky od rôznych alkoholov .

Rozhodol som sa zverejniť tento pozoruhodný objav, pretože aj po odprataní stále pribudajú.

04. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory





Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania