Šancová-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Reklamne panely ukrajuju z chodnika

07. júl 2019

Anonymný užívateľ

Súhlasím. Chodníky sú výlučne pre chodcov a nie pre parkujúce autá a reklamné pútače.
08. júl 2019

Erik Márföldy

Súhlasím a tiež v tejto veci apelujem na zodpovedných.
08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu správy nehnuteľností, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Reklamné zariadenie je vo vlastníctve spoločnosti Qex, a.s. Hlavné mesto SR Bratislava má uzatvorenú platnú nájomnú zmluvu so spoločnosťou na toto reklamné zariadenie. Po posúdení aktuálneho umiestnenia a záberu značnej časti chodníka pre peších, Hlavné mesto SR Bratislava požiadalo spoločnosť Qex, a.s. o presun reklamného zariadenia k blízkosti východu z podchodu Trnavské mýto, smerom na Istropolis, kde sa nachádza široká betónová plocha.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

reklamné zariadenie bolo dňa 30.7. presunuté.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. august 2019

Anonymný užívateľ

Kto určuje, kde to má stáť? Prečo zakaždým samospráva potrebuje sťažnosti občanov? Na čo ste tam?!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania