Černockého-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Juraj Skalský 07. júla 2019

Popri električkovej trati v Krasňanoch (Pekna cesta - Černockého) cca 1,3 m vysoka trava + burina. Ešte sa nekosili v r. 2019. Zaroveň kompletne zlyháva udržba zelených ploch a krikov v Krasňanoch. Samosprava alebo magistrat zanedbavaju svoje povinnosti - prosim riešte to, je to vaša práca a zodpovednosť. Ďakujem

10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

MÚ Rača
15. august 2019

Aeon

Tento úsek je už pár týždňov pokosený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania