Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. august 2019

Michal

Dobrý deň, vrak sa tam naďalej nachádza, len chcem pripomenúť zrýchlené riešenie tejto výzvy aj vzhľadom na to, že vizuálne to vypadá na únik nejakej kvapaliny pod týmto vrakom. Ďakujem v mene Ružinovčanov za pomoc.
14. august 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň Michal, na dané vozidlo už bol objednaný odťah. Tak verím, že čoskoro bude minulosťou.
19. august 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Chevrolet bol z parkoviska odvezený vo štvrtok 15.8. zazmluvnenou spoločnosťou.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania