Tomášikova-značka na ceste -zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Natka 15. júla 2019

dopravnu ynacku pre rozrastle a zazelenane stromy nie je vidiet. Je tam znacenie BUS pruhu a odbocenia.
Sucasne na ceste - vodorovnezynacenie BUS nie je vobec vidiet. Je nutne ho obnovit

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania