Starhradská - znečistená cesta

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin Nýdr 17. júla 2019

ŽIadam o vykonanie bežnej údržby - vyčistenie krajníc a chodníkov v križovatke a okolí Kutlíkova - Romanova - Starhradská. Žiadam o uvedenie mena a priezviska úradníka zodpovedného za vyriešenie podnetu a termín odstránenia nedostatku.

18. júl 2019

Martin Nýdr

Prosím admina aby to prepísal na Kutlíkovu!!! ďakujem. Magistrát to odbiuje tým, že im Starhradská nepatrí, ide o križovatku na Kutlíkovej, no vinou chybného softvéru zadávania bodu do mapy to prehodí na zlú ulicu. Ďakujem
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Danú križovatku sme nechali vyčistiť od náletových rastlín a neporiadku.
Veľmi pekne ďakujeme za Váš podnet a dúfame, že ste s konečným riešením spokojný

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií a stavebných činností
Hlavné mesto SR Bratislava
13. august 2019

Martin Nýdr

Ďakujem anonymnému zamestnancovi magistrátu za odpoveď a za zabezpečenie vykonania bežnej údržby. Prosím o zabezpečenie pravidelného strojového zametania (ručným nevedia dosiahnuť ani zďaleka takú kvalitu ako strojovým) zakrivenia krajníc v križovatke a o vyčistenie čmáranice na podsvietenej dopravnej značke C6c, ktorá je vidieť na fotografii.
S pozdravom Martin Nýdr

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.