Popolná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Chodník na rohu Popolnej a Potocnej - treba pokosit. Tráva a burina uz je pomaly v strede chodníka, miestami rastie aj priamo na chodníku v poskodenom asfalte. Lavička taktiež nepouzitelna, keďže je prerastena trávou a malincim.

19. júl 2019

Lenka Cíchová

Popolná-chodník-znečistený

Chodník na rohu Popolnej a Potocnej - treba pokosit. Tráva a burina uz je pomaly v strede chodníka, miestami rastie aj priamo na chodníku v poskodenom asfalte. Lavička taktiež nepouzitelna, keďže je prerastena trávou a malincim.
19. júl 2019

Lenka Cíchová

Nejako nepridalo všetky fotky, tak sú ostatné.
22. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

MÚ Rača
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

31.8.2019 lokalita bola vyčistená.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

31.8.2019 lokalita bola vyčistená.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania