Švabinského - nepokosené porasty pri pieskovisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Alexander Kutka 22. júla 2019

Dobry den, aktualne su dost vyrazne nepokosene porasty pri pieskovisku, ma to uz cez jeden meter. Prosime o udrzbu.

Okrem toho, sa chcem spytat - pri poslednej kosbe plôch v okoli ihriska ostala pokosena trava na mieste - proste to uschlo na seno, nikto to nevyhrabal. A kde aj je pohrabane, nie je to zase odvezene - mame tu cele kopy sena, ako niekde na dedine, a nie v hlavnom meste. V com je problem?
Vdaka

08. august 2019

Alexander Kutka

vdaka, uz je to pokosene
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kosba bola zabezpečená pracovníkmi MP VPS.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania