Istrijská-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Dana Simonová 03. septembra 2019

Drevený chodník popri rebríku, je rozbitý, na konci chyba jedna zábrana na okraji, odpadnuta je dole pri chodníku

23. august 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

v akom stave je tento chodník, prosím? Včera p. starosta posielal foto, kde ďakoval Denove za opravenie chodníka, ale neviem, či boli odstránené aj tieto vady, ktoré sú tu odfotené.

Ďakujem.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
02. september 2019

Obyvatelka DNV

nie neboli
03. september 2019

Silvia Vilhanová

Ďakujem za informáciu. Podnet opätovne preposielam samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
30. september 2019

Obyvatelka DNV

chybajuce casti boli doplnene
30. september 2019

Silvia Vilhanová

ďakujem

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie. Nápravu sa pokúsime zjednať v čo možno najkratšom čase. Vopred ďakujeme za trpezlivosť
Kto? Ing. Tatiana Ledényiová, referent výstavby a ŽP
Kedy? august 2019

Monika Debnárová,
vedúca mediálneho oddelenia MČ - Devínska Nová Ves
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Chýbajúce časti chodníka boli DENOVOU doplnené, ako bolo už vyššie spomenuté. Komplexné riešenie opravy či výmeny chodníka bude súčasťou celkovej rekonštrukcie rybníka.

Ing. Katarína Macáková
odd. výstavby, dopravy a životného prostredia
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania