Hubeného-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Natka 29. júla 2019

Prosim orezat vrbu - visiacu cast nad chodnik . Konare treba obchadzat mimo chodnika. Dakujem

30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na nedostatok. Tento týždeň zabezpečíme orez vŕby, aby neobmedzovala pohyb po chodníku.

S pozdravom

MÚ Rača
12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

strom orezali naši pracovníci.

S pozdravom

MÚ Rača
03. september 2019

Natka

vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania