Pekná cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Tomáš 30. júla 2019

Pekná cesta , lokalita Sŕnie - nelegálne ohnisko + neporiadok.

02. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Konáre a dosky upraceme a ohnisko zrušíme.
Kto? Mestské lesy
Kedy? August 2019

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
08. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Konáre a dosky sme z lúky upratali, nepovolené ohnisko bolo zrušené taktiež.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.