Jozefa Hagaru-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Marketa Zemanova 30. júla 2019

Dobry den,
Rada by som velmi pekne poprosila, ci je mozne zrezat konare stromu, ktore su uz tak velke a sklonene k zemi, ze blokuju minimalne 3 parkovacie miesta. Nachadza sa to pri dome Hagarova 7 oproti vchodu do firmy Dimension Data.

Dakujem
S prianim prijemneho dna,
Zemanova

01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Identifikujeme subjekt zodpovedný za ošetrenie týchto konkrétnych stromov a zabezpečíme ich orez.

S pozdravom

MÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania