Neporiadok okolo kontajnerov na Čavojského

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
Paula 05. augusta 2019

Pri vchode do garážií na Čavojskeho ulici 1 sa opakovane nachádzajú na tráve a na chodnikoch odpadky, ktoré vietor odnáša preč.

Pravdepodobne priľahlé kontajnery, nachádzajúce sa na chodníku, nestačia a ich objednávateľ by mal objednať častejší odvoz.

Navyše na mieste často nachádzame aj zmiešaný odpad, pričom kontajner preň určený sa tu nenachádza.

14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odpad bol odstránený pôvodcom odpadu.

Mgr. Halina Trubínyiová
Oddelenie dopravy a ŽP
halina.trubinyiova@karlovaves.sk
Tel: 00421 2 707 11 281


Miestny úrad mestskej časti
Bratislava - Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava
www.karlovaves.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania