Gercenova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý
meno
Stefan 13. augusta 2019

Dobry den, Na parkovisku stoji vrak bez znaciek a bez STK a emisnej. Okolo neho je uz aj burina, čo svedcí že parkoviská sa nezametaju a je tu nulová údržba. Inak by to auto tam už nestálo. Tieto veci by mali riesit inspektori verejneho poriadku a auta by mali byt do 30 dní preč. Žial nefunguje to. Verím že do konca týždna bude na nom oznam. Dakujem

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
24. september 2019

Stefan

podnet vyrieseny sam. auto je prec

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania