Haburská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Poškodený odpadkový kôš v parku nachádzajúci sa medzi Haburskou a Tomášikovou ulicou na konci parku. Ďakujem za opravu.

06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme dodávateľa o osadenie nového koša.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
11. september 2019

Soňa Ďumbalová

Dobry den,
na danom chodniku by sa zisli aj dva koše. Kôš sa rychlo zaplna. Bolo by mozne osadenie este jednoho koša, blizsie ku garazam?
25. september 2019

Nie je mi to jedno!

Ďakujem za riešenie môjho podnetu.
12. marec 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, ako pisem v "susednom" podnete https://www.odkazprestarostu.sk/78824 , predmetny smetny kos opat podlahol vandalom
13. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

doplnenie odpadkového koša sme zadali nášmu dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
17. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odpadkový kôš bol opätovne osadený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
17. marec 2020

Nie je mi to jedno!

Dávam odpadkovému košu týždeň maximálne dva. Nebolo by vhodné prehodnotiť materiál odpadových kosov na taketo mieste kde ich vandali poškodia takmer každý týždeň? ĎAKUJEM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania