Odborárska-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Adriana 24. augusta 2019

Dlhodobo nevyneseny kontajner na sklo. Podnikatel z restauracie Sfinga vyuziva kontajnery na separovany zber ktore su urcene pre obyvatelov bytoveho domu Nobelova 6.

12. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania