Opletalova-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lucia Feuersänger 25. augusta 2019

Novoopravená cesta na Opletalovej a pri prvom výdatnejšom daždi sa hromadí voda, kanále sú osadené zle, voda tam nesteká, skúste tadiaľ prejsť po chodníku s detským kočíkom. Prosím kompetentných, aby zabezpečili nápravu. Ďakujem

17. september 2019

Obyvatelka DNV

tuto cestu ma v sprave magistrat aj ju opravoval, takze to treba poslat im
18. september 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na magistrát.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, novoopravená cesta na Opletalovej ulici je cesta II. triedy v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy. Prosím o zmenu zodpovednosti za riešenie.

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania