Riazanská-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Katarína Podolinská 26. augusta 2019

Na Riazanskej ulici, konkrétne medzi Kukučínovou a Čsl. Parašutistov sú kríky, zeleň a obrovská burina, ktorá nielen špatí, ale aj znemožňuje parkovanie áut pri ceste. V tomto roku táto plocha nebola ešte ani pokosená, ani nijako upravená... Ďakujeme!

02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácii uviedlo, že predmetné kríky, zasahujúce do parkujúcich vozidiel, boli orezané počas dňa 4.9.2019. Kompletné vyčistenie prebehlo počas nočnej služby dňa 7. 9. 2019 a 8. 9. 2019.

Ospravedlňujeme sa, za omeškané dodanie odpovede.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania