Riazanská-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Soňa 15. marca 2020

Dobrý deň, keďže sa teraz blíži nová parkovacia politika, je veľa parkovacích miest, ktoré sú " neplatné". Poprosil by som Vás o preverenie tejto značky, keďže už asi dva roky tu parkuje toto auto, no samozrejme, parkovacie miesto je písané na uplne iné. Viete mi prosím povedať, ktoré je platné? Poprosím o doriešenie. Dakujem

17. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania