Haburská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý
meno
Nie je mi to jedno! 28. augusta 2019

Dobrý deň, chcem upozorniť a poprosiť o odstránenie odstaveného vozidlá bez tabuliek EČV priamo pred vchodom číslo 29 na Haburskej ulici kde obyvatelia bojujú uz tak z nedostatkom parkovacích miest.
Ďakujem za riešenie podnetu.

31. august 2019

Nie je mi to jedno!

Auto je už odstránené.
31. august 2019

Nie je mi to jedno!

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania