Chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Kulifaj 19. februára 2014

Po stavebných úpravách na ceste číslo 505 a ulice Jána Jonáša "zmizol" jeden z priechodov pre chodcov, ktorý bol prirodzeným a logickým vyústením chodníka od väčšiny domov smerom na autobusovú zastávku. Cesta sa stala plynulejšou pre autá, no nebezpečnejšou pre chodcov...

23. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania