Hybešova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Zrejme nepojazdné vozidlo, dlhodobo blokuje výhľad pri odbočovaní na križovatke Hybešova - Koľajná.

14. október 2019

Anonym

Poprosím o odstranenie na koľko vozidlo bráni vo výhľade v križovatke
18. október 2019

Anonym

Bukovinská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Žiadam o vyriešenie lebo to je vrchol že auto tu stojí bez STK bráni vo výhľade v križovatke a nemá známky žiadneho používania a k tomu predným kolesom stojí na chodníku
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie na prítomnosť vraku. Jeho prítomnosť evidujeme a je už v procese odstránenia. Verím, že sa tak udeje do konca tohto kalendárneho roka.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania