Šustekova - nefunkčné semafory

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Kristína Horňáková 11. septembra 2019

Semafori na križovatkách Šustekova - Bosákova a Šustekova - Mamateyova sú už druhý deň nefunkčné, od 09.09.2019

13. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. máj 2020

Martin Uváček

Podnet dávno neaktuálny. Semafory už fungujú.
08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oddelenie správy komunikácií uviedlo, že uvedená porucha na semafore bola odstránená v mesiaci september 2019.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania