Mamateyova - nefunkčné semafory

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Miroslava Vancova 11. septembra 2019

Dobry den,
na Furdekovej uz 3-ti den nefunguju semafory na 2 prepojenych krizovatkach. Cez cestu prechadzaju deti iduce do skoly, v rannych hodinach vznikaju nebezpecne situacie, pretoze cez tuto cast prechadzaju auta, autobusy, pokracujuce na mosty Apollo a Pristavny. Pocas tychto dni som nepobadala ani ziadne aktivity svedciace o tom, ze by sa pracovalo na naprave.

28. apríl 2020

Martin Uváček

Všetky semafory sú už funkčné.
08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oddelenie správy komunikácií uviedlo, že závada bola odstránená.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania