Kopčianska - poškodené schody

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

poškodené schody

17. september 2019

Miriam

Trčí tam železná tyč a bicykel sa tak dá vytlačiť hore len ťažko.
18. september 2019

Michal Raffay

tu je lepšia foto
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
25. september 2019

Peter Oravec

Nebudete.
25. september 2019

Michal Raffay

😂😂

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.