Rozsypaný podstavec bilbordu na Trnavskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Peter Oravec 26. februára 2014

Pri vydaní povolenia na umiestnenie bilbordu bola zrejme súčasťou rozhodnutia aj jeho vizuálna stránka, ktorá sa týka aj podstavca bilbordu. Pôvodne boli tieto podstavce obložené namoreným dreveným obkladom a vysypané drobným štrkom. Drevený obklad však časom zhnil a štrk sa vysypal na ulicu alebo do trávy. Nemal by príslušný úrad, ktorý stavbu bilbordu povolil, trvať na tom, aby majiteľ bilbordu uviedol podstavec do pôvodného schváleného stavu?

02. marec 2014

miro

mám taký pocit, že tento ako aj väčšina ďaľších bilboardov v Bratislave je postavený načierno ...
03. november 2014

Peter Oravec

Bez odpovede, bez zmeny, bez riešenia.
22. február 2016

Peter Oravec

Bez odpovede, bez zmeny, bez riešenia.
24. december 2017

Peter Oravec

Bez tej najmenšej zmeny.
19. jún 2018

Peter Oravec

Bilbord bol odstránený kvôli stavbe Kauflandu. Podnet vyhnil zásluhou iného subjektu, takže asi "uzavreté"

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania