Údernícka - problémové parkovanie


Uzavretý
meno
Juraj 21. septembra 2019

Dobry den,

chcel by som MP poziadat o zvyseny dohlad nad parkovanim podla dopravnych predpisov pri odbocke smerom do garazi BD na Udernickej 6, Petrzalka, Bratislava.

Prilozene ukazky parkovania su uplne beznou praxov a deju sa denno denne. Kedysi tu obcas MP aj zabludila a dala zopar papuc, v poslednych mesiacoch ale toto miesto obchadza a ak aj ide hliadka okolo, len prebehne. Pocas dna tu vznika mnozstvo koliznych situacii kedze ostava len 1 pruh pre auta, resp. cely chodnik je zabrany parkujucimi automami.

Verim, ze takymto sposobom sa pdari eliminovat auta parkujuce v rozpore s predpismi bez toho, aby sme zatazili MP volanim X krat denne...

Osadenie zakazu so zltym vodorovnym znacenim by tiez pomohlo...

Dakujem

05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie parkovania vozidiel na Úderníckej ulici v Bratislave.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu ihneď kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania