Legionárska-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 14. októbra 2019

Žiadam o vyjadrenie úradníka magistrátu alebo mestskej časti, ktorý je zodpovedný za takúto diletantskú opravu chodníka. Znížené hrany chodníkov smerom k priechodu pre chodcov boli urobené neodborne, diletansky a v rozpore s normou. Prosím uviesť termín vykonania nápravy a názov spoločnosti, čo to realizovala. Primátor Vallo sa nechal (nie raz) počuť, že takýmto šlendriánskym opravám odzvonilo a mesto ich nepreberie a bude žiadat nápravu. Tak do toho.

15. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
21. október 2019

Peter Oravec

Takto sa to robí v celej BA.
14. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opravu chodníka realizovala firma PROXENTA, ktorú sme opakovane vyzvali k predloženiu patričnej dokumentácie, čo neurobili. Práce realizovali na svoju zodpovednosť. Vykonanú prácu mesto neprevzalo a požiadali sme o nápravu. Oprava chodníka sa môže previesť vo vhodnom počasí, to znamená, že nevieme presne určiť termín realizácie. Všetky úkony spojené s opravou vykoná firma PROXENTA na svoje vlastné náklady.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. november 2019

Peter Oravec

Bez zmeny.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
09. december 2019

Peter Oravec

Takto to vyzerá teraz. Magistrát je spokojný?
09. december 2019

Peter Oravec

Takto to vyzerá teraz. Magistrát je spokojný?
10. december 2019

Peter Oravec

Dobrý deň,
ja som nenapísal, že podnet je vyriešený, len som odfotil aktuálny stav a spýtal som sa magistrátu, či sú s tým takto spokojní. Magistrát tu totiž napísal: "Vykonanú prácu mesto neprevzalo a požiadali sme o nápravu." Takže otázka znie, či vykonanú prácu už magistrát prevzal, resp. či je s týmto stavom spokojný.
Ďakujem vopred adminovi OPS za preposlanie podnetu magistrátu a úpravu statusu podnetu v uvedenom zmysle.
24. december 2019

Peter Oravec

Dobrý deň, 2. diel,
ja som nenapísal, že podnet je vyriešený, len som odfotil aktuálny stav a spýtal som sa magistrátu, či sú s tým takto spokojní. Magistrát tu totiž napísal: "Vykonanú prácu mesto neprevzalo a požiadali sme o nápravu." Takže otázka znie, či vykonanú prácu už magistrát prevzal, resp. či je s týmto stavom spokojný.
Ďakujem vopred adminovi OPS za preposlanie podnetu magistrátu a úpravu statusu podnetu v uvedenom zmysle.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania