Nepoužiteľný prechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Matej 24. februára 2018

Pri dazdi sa prechod neda pouzit pre upchate vpuste. Krizovatka Radlinskeho, Legionarska na rohu projektu Proxenta.Chodci nebezpecne vbiehaju autam na cestu!

26. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa bude podnetom zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

hlavné mesto zabezpečí vyčistenie vpuste.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. máj 2018

Tomas Papp

Mame tu Maj a stale ziadne riesenie
Ostava nam len dlha a siroka mlaka hlboka miestami nad clenky
25. máj 2018

Peter

Zaplaveny prechod Radlinskeho

Vzdy ked naprsi sa prechod pre chodcov na krizovatke Radlinskeho a Legionarska stava nepouzitelnym, pretoze na jednej strane (blizsie k Mytnej) sa hromadi voda, ktora siaha minimalne po clenky. Tuto "mlaku" navyse nie je mozne jednoducho obist bez vystavovaniu sa nebezpecenstvu od okolitych aut.
28. jún 2018

Tomas Papp

Poprosim o znova poslanie na samospravu. Naozaj odmietam si zvyknut na nase novo vzniknute Jazero Proxenta a som slusne nastvany na fakt ze sa toto vobec neriesi. Nejedna sa len o esteticko-prakticky problem ale o fakt ze ak sa clovek nechce po clenky namocit neostava mu nic ine ako vliezt do jazdneho pruhu Legionarskej ktorej semafory preskocia na zelenu v case ked ju maju aj chodci. Raz tam niekto niekoho zrazi!
28. november 2018

Martin Uváček

Duplicita s mojim podnetom https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/48079/polopriepustny-kanal-pri-proxente

zatiaľ žiadna správa, že by sa čistilo.
16. máj 2019

Martin Uváček

Nič neriešené. Voda tam stále stojí.
07. júl 2019

Jano Falťan

Krátka-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nechápem ako toto môže niekto robiť! Myslím že by bolo aj vhodne navýšiť kapacitu kontajneru respektíve jeden pridať
07. september 2019

Martin Uváček

Predchádzajúci príspevok bol očividne omyl.
07. september 2019

Martin Uváček

Bude AII čistiť vpusty a priečne rúry z týchto vpustov aj na Radlinského?
23. december 2020

Martin Uváček

Podstata podnetu je rovnaká ako v tomto druhom podnete. Nedali by sa zlúčiť? https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/48079/polopriepustny-kanal-pri-proxente
19. február 2021

Odkaz pre starostu

Vážení používatelia,
 
pri tomto podnete bola oneskorene odhalená duplicita a daný problém je aktuálne riešený aj pod podnetom ID 48079, ako je už spomenuté v komentári zo dňa 23. decembra 2020.

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/48079/polopriepustny-kanal-pri-proxente
 
Na základe toho bol status tohto podnetu zmenený na “uzavretý“ a touto cestou Vás prosíme o smerovanie ďalšej komunikácie ohľadom daného problému na vyššie uvedenú adresu podnetu ID 48079.
 
Ďakujeme za pochopenie.
 
S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania