Most SNP (býv. Nový most)-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 20. októbra 2019

Rozbitá dlažba na Moste SNP. Prosím o opravu.

22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. november 2019

Monika

Celé to prostredie je odporné.
17. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oprava dlažby na terase Mosta SNP je v pláne v rámci opravy lávok mosta. V súčasnosti sa pripravuje realizácia opravy lávky smerom na Budapešť s predpokladom ukončenia prác v budúcom roku, vrátane opravy dlažby.

S pozdravom,

Správca mostových objektov
Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
09. máj 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
31. máj 2020

Tomáš

Most SNP-chodník-poškodená dlažba

Dobrý deň,

Dávam do pozornosti dlažbu na Pánskej?, ktorá sa nachádza pri výjazde z pešieho chodníka z mosta SNP. Dlažba je nerovná, jeden diel je vyššie druhý nižšie, popukaná, vydratá, poškodená.

Ďakujem
09. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií uviedlo, že poškodená dlažba na moste SNP sa bude opravovať v rámci opravy lávky na moste, ktorá sa práve realizuje. Predpokladaný termín ukončenia prác je jeseň 2020.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania