Krížna-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Martin 27. októbra 2019

Na Krížnej ulici sú dlhodobo poškodené sklenené hodiny.

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu správy nehnuteľností.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
23. júl 2021

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

pri tomto podnete bola odhalená duplicita a daný problém je riešený aj pod podnetom ID 83701:

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/83701/namestie-m-benku-socha-pamatnik-poskodena

Na základe toho bol status tohto podnetu zmenený na uzavretý a touto cestou Vás prosíme o smerovanie ďalšej komunikácie ohľadom daného problému na vyššie uvedenú adresu podnetu ID 83701.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania