Krížna-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jenka Korbellová 02. augusta 2020

Nebezpečný a nedostatočne vyznačený prechod. Vodiči absolútne nerešpektujú prechod (nevšimnú si /ignorujú). Chodci pre zaparkované autá a komplikovanost križovatky nevidia dobre a vstupujú do cesty. Neraz sa stane, že chodci (seniori, matky s deťmi, apod.) ostanú uprostred na koľajniciach a autá, motorky jazdia v plnej rýchlosti pár cm od nich v oboch smeroch.. Pomoze čokoľvek: osvetlenie, zvýraznenie, fotobunky s blikackami?, spomalovace? Prekážka v parkovaní vedľa prechodu? (v budúcnosti kruhový objazd?) Ďakujeme 🙏

02. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania