Buková-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Neriešený
meno
Michal 10. novembra 2019

Dobry den,
dnes 9.11.2019 som schadzal autom z viedenskej cesty c.61 smerom z rakuska na dialnicu D2 a vsimol som si narastajucu skladku na pozemku Narodnej dialnicnej spolocnosti. Tato skladka casom narasta, najprv tam bol len stavebny odpad, teraz su tam uz aj plastove vrecia. Jedna sa o parcelu 5885/53.
Brana na pozemok je otvorena, vyzera to na ciernu skladku.

12. november 2019

Jerome

taketo podnety maju mat prioritu v zmysle odpovede! Admin, urgujte...zacnite NDS!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania