Račianska-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Juraj Sima-Juricek 11. novembra 2019

Rad by som sa informoval, ci sa planuje robit nieco s parkoviskom pri vozovni Krasnany. Bratislava trpi nedostatkom parkovacich miest, a toto parkovisko je vhodne situovane pri elektrickovej zastavke na vypadovke z mesta, ako aj v blizkosti administrativnych budov Reding ci dopravneho podniku.Jeho stav je vsak zalostny. Okrem toho ze je maximalne zanedbane (kanalove odtoky su upchate a parkovisko je pravidelne zaliate vodou, okolo obrubnikov je nanos spiny, mnozstvo rozbiteho skla, napadane listy atd.), chyba mu hlavne organizacia parkovania. Mnoho aut stoji pozdlzne aj na miestach , kde sa da stat pohodlne kolmo, cim vyrazne znizuju kapacitu parkoviska. Myslim, ze rozumne naplanovanie a namalovanie parkovacich boxov by napomohlo k ovela efektivnejsiemu vyuzitia tohto parkoviska. Vdaka

13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
14. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania