Šintavská - pokosená tráva čaká na odvoz

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
František 14. novembra 2019

Dobrý deň

Ponechaná pokosená tráva čaká na odvoz verejné priestranstvo križovatka Smolenícka - Šintavská.
Kto preberá práce, zodpovednosť a nakoniec úhrada faktúry.

15. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Na odstránenie pokosenej trávy sme vyzvali dodávateľskú spoločnosť, ktorá kosbu v danej lokalite realizuje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania