Mlynská-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

neoznačený ostrovček, značky chýbajú

30. november 2019

Obyvatelka DNV

Bolo to prosim poslane magistratu?
30. november 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý večer,

áno, podnet bol poslaný magistrátu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
06. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prepáčte za neskoršiu reakciu. Sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta a o vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania