Stavbárska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Karol 15. novembra 2019

Dobrý deň.
Na Stavbárskej ul. pri domoch č 1 sa nachádza dlhodobo (min rok) zaparkované vozidlo.
Jedná sa o vozidlo:
Ford Mondeo BL358LM neplatná STK+EK(strieborná metalíza svetlá) ,

Ďakujem

02. december 2019

Karol

Rieši MÚ Vrakuňa vraky@vrakuna.sk
02. december 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Karol,
ďakujem za info. Podnet opätovne preposielam samospráve.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
03. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Predmetné vozidlo sme nahlásili na Okresný úrad Bratislava, aby vyzval majiteľa k splneniu si povinnosti vykonať povinnú TK a EK, ktorej platnosť vypršala 06/2019.

S pozdravom a prianím pekného dňa
Kto? referát regionálneho rozvoja a dopravy

Karin Hinza
referát regionálneho rozvoja a dopravy
06. apríl 2020

PB

Stavbárska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Automobil Ford BL-358LM bez platnej TK - EK (6/2019) na Stavbárskej ulici vo Vrakuni.
06. apríl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielam samospráve.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
20. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo sme dňa 26.11.2019 nahlásili na Okresný úrad Bratislava, ktorý je oprávnený vyzvať majiteľa vozidla k splneniu si povinnosti vykonať TK a EK. Nakoľko sa jedná o automobil s EČV, bez platnej STK a EK, MČ Bratislava-Vrakuňa nie je vecne príslušný správny orgán na vybavenie žiadosti, tieto vozidlá nemôže klasifikovať ako odpad podľa zákona 79/2015 Z.z. o odpadoch a zmene a doplnení niektorých zákonov, a preto tieto podania postupuje na priame vybavenie OÚ.

S prianím pekného dňa
Kto? Okresný úrad BA

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
26. máj 2020

Karol

Ford je už odstránený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania