Súmračná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 18. novembra 2019

Čo? viac než mesiac nepohyblivá spustnutá rozbitá biela Škoda Felicia
Prečo? zanedbané vozidlo narúša estetický vzhľad MČ Ružinov a dlhodobo neužitočne okupuje parkovacie miesto, kvôli zlému technickému stavu predstavuje aj možné riziko pre životné prostredie
Kde? parkovisko-vrakovisko na južnej strane bytového bloku Súmračná 18-24 (zhruba Súmračná 18)

-- doplňujúce údaje --
vozidlo: BA-357BI (bez tabuliek EČV), r.v 1998, VIN TMBEFF613W0823585
neplatná emisná a technická kontrola: EK SKKi 406 656 (do 02.10.2019), TK SKKi 012 770 (to isté)
PZP neplatné: Kooperativa, 6571320531, 04.10.2012 - 08.10.2019
iné: poškodená predná časť vozidla, prevádzkové kvapaliny zatiaľ netečú, pneumatiky sú v poriadku
pozemok spravuje: Magistrát hlavného mesta https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/52005

19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na uvedené vozidlo bola dňa 22.11.2019 vylepená zákonná výzva na odstránenie v termíne do 60 dní.

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. január 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, spominana vyzva zabrala a majitel rozbiteho vraku uvolnil oredmetne miesto, biela Felicia sa uz na Sumracnej nenachadza
VYRIESENE, dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania