Rusovská cesta - chýbajúce oplotenie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jerome 26. novembra 2019

nedokončené zábradlie

28. november 2019

Ajeťák

Prosím o označenie ako vyriešené, zábradlie tam bolo už namontované (v priebehu tohoto týždňa, takže asi aj 26.11.), a pán Jerome by mohol dávať aj poriadne popisky k podnetom, a hlavne počkať na ukončenie rekonštrukčných prác ;)
29. november 2019

Jerome

Mily Ajetak, bohuzial admin uverejnuje podnety aj 2 - 3 po odoslani ...

zabradlie zacali montovat, avsak nie je upevnene - dokoncene, zatial len drevenymi spojkami, much ado about nothing z Vasej strany...i
29. november 2019

Jerome

nedokončené zábradlie
04. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. december 2019

Jerome

zabradlie upevnene v zemi, podnet vyrieseny aj ked je tam diera ...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania