Rusovská cesta - Zabudnutý podstavec z dopravného značenia

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jerome 26. novembra 2019

zabudnuty podstavec z dopravneho znacenia pri pracach na ceste a chodniku

29. november 2019

Jerome

podstavec je odsunutý do trávy
05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. december 2019

Jerome

podstavec zmizol, podnet vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania